#2016-12-15 06:41:48 

JaMamTo

Użytkownik

Znacie jakąś dobrą firmę, która podejmie się iniekcji w trudnych warunkach, na styku różnych struktur? Mam posadowienie budynku do naprawy i nie wiem do kogo się zgłosić. Wiem, że wiele firm robi iniekcje rys i spękań, ale jednak nie zawsze jest to w praktyce łatwe i jak opowiadam o swojej sytuacji to nie są zbyt entuzjastyczni…;)
#2016-12-15 08:39:39 

Pracowita

Użytkownik

Zerknij sobie na stronę internetową tej firmy https://amc.net.pl/oferta,iniekcje,22.html, oni chyba piszą coś o posadowieniach budynków.;) w obecnych czasach wszystko da się zrobić, trzeba tylko trochę wprawy i determinacji. Oni mają spore doświadczenie, zajmowali się wypełnianiem pustek na gruntach przy naszej ulicy. Gdyby tego nie zrobili to bylibyśmy chyba teraz w sporym kłopocie.;)

#2016-12-15 08:58:26 

Stich

Użytkownik

Popieram, to dobra firma i warto jej zaufać. Jeszcze jakiś czas temu nie miałem pojęcia czym są iniekcje, ale okazało się, że przy naszym budynku są spore spękania gruntu i trzeba było się dowiedzieć. To jednak ważne, żeby teren miał dobre spoiwo. Koleżanka ma rację, że w razie takich problemów mogą pojawić się spore kłopoty…;)
#2016-12-15 10:15:27 

JaMamTo

Użytkownik

dziękuję Wam za komentarze. Skontaktowałem się z przedstawicielami tej firmy i przedstawiłem im swoją sytuację. Powiedzieli, że nie ma problemu i mogą się tym zająć.;) że mają dobry sprzęt i wszystko powinno pójść gładko i szybko. Dzięki!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015