#2016-12-16 06:03:23 

Ogrzyca

Użytkownik

spaliście kiedyś pod kołdrą z gęsiego puchu? Czy to jest wygodne? Ja właściwie nigdy jeszcze nie próbowałam i jak sobie to wyobrażam to chyba nie jestem zbyt entuzjastyczna. Puch od gęsi kojarzy mi się jakoś tak starodawnie, no i czy on nie wydziela jakiegoś specyficznego zapachu?? Wolę jak moje łóżko pachnie perfumami, a nie gęsiną… poza tym jak tam z roztoczami?? Chętnie poczytam co o tym myślicie…;)
#2016-12-16 07:06:58 

Orka

Użytkownik

spałam.;) a nawet sypiam regularnie. I tak, to jest bardzo wygodnie, bo puch się fantastycznie układa. Mam alergię, ale nie mam żadnego problemu z taką kołdrą – to podobno zależy od producenta, bo ci najlepsi jakoś tam specjalnie skręcają ten puch, by nie lepiły się do niego roztocza… też wolę jak moje łóżko ładnie pachnie.:D ta kołdra nie wydziela żadnego zapachu, więc spoko, nie będzie pachnieć jak wyjęta z szafy stuletniej babci.;)
#2016-12-16 08:22:26 

Mantra

Użytkownik

gęsi puch w kołdrach jest super. Popatrz sobie na tę stronę sklepową https://proecodreams.pl/28-koldry-155x200 - kupowałam u nich swoją kołdrę i poduszki i jestem bardzo zadowolona.;) wokół gęsiego puchu krąży wiele mitów, większość z nich to naprawdę jakaś bzdura. Nie pachnie źle, ani trochę…;)

#2016-12-16 11:09:55 

Ogrzyca

Użytkownik

dziekuje za odpowiedzi, uspokoiłyście mnie.;) chyba faktycznie jest sporo mitów. Powinnam zobaczyć jak to jest naprawdę.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015