#2016-12-16 03:39:29 

Pracowita

Użytkownik

Witam, kupiłam rolety materiałowe i już pięknie u mnie wisza, ale zapomniałam zapytać w sklepie jak się je czyści. Na razie jeszcze pewnie nie wymagają tego, ale wolę wcześniej wiedzieć … Czy ktoś z was może wie???
#2016-12-16 03:55:23 

Stonoga

Użytkownik

A jakie to są???
#2016-12-16 05:58:27 

Pracowita

Użytkownik

np. takie: http://fabrollo.pl/rolety-materialowe/. Prezentują się naprawdę super w domu, bo jakos tak bardziej elegancko się robi w pomieszczeniu. Nie wiem czy właściwe określenie, ale mam nadzieję, że będziecie wiedzieć o co mi chodzi … Polecam tym, którzy nie wiedza na jakie się zdecydować. Macie od razu dekorację i zaciemnienie w jednym. Ten materiał, z którego są zrobione naprawdę prezentuje się bardzo bym powiedziała „bogato” ;)) Jeszcze tylko musze dowiedzieć się jak się je czyści….
#2016-12-16 06:51:59 

Mantra

Użytkownik

Ja mam takie w domu, wiem wiec o czym mówisz i zgadzam się z toba w 100 procentach ;)) Ale wracając do twojego pytania - powinno się je czyścić na sucho. Kurz, który masz na tkaninie można strzepnąć lub zebrać odkurzaczem. Aha, a jak ci się pojawią jakies punktowe zabrudzenia, to można je usunąć zwykłą gumką do ścierania albo zeskrobać.
#2016-12-16 09:21:37 

Ogrzyca

Użytkownik

potwierdzam, grunt to nie czyścić na mokro bo one nie sa do tego przystosowane. Czytałam gdzies, że niektórzy próbowali przecierać przetrzeć zabrudzoną tkaninę miękką wilgotną ściereczką zwilżoną w roztworze lekkiego detergentu albo wacikiem zwilżonym spirytusem salicylowym, ale w efekcie zostały im tylko brzydkie odbarwienia, nie ma wiec co ryzykować moim zdaniem.
#2016-12-16 11:56:51 

Pracowita

Użytkownik

Masz rację, nie chce takiego efektu. Pójde w czyszczenie na sucho. Bardzo wam dziekuje za porade! Pa!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015