#2017-01-04 02:44:43 

Ogrzyca

Użytkownik

zapraszam do dyskusji szczególnie panie.;) podzielicie się swoimi inspiracjami związanymi ze stylem i ubiorem? Może znacie jakieś ciekawe sklepy, które podsuwają wam nowe pomysły? Dla mnie zawsze w stroju najbardziej liczy się to, żeby wyglądać kobieco, ale też czuć się przede wszystkim wygodnie… nie zawsze jest łatwo kupić ubrania, które pasują do takiej wizji.;)
#2017-01-04 03:59:14 

Orka

Użytkownik

zgadzam się, musi być kobieco i wygodnie. Ale muszę przyznać, że ja nabrałam wprawy i biegam swobodnie nawet na ośmiocentymetrowych szpilkach, jeśli tylko są porządnie zrobione i dobrze dopasowane. A co do sklepów to bardzo podobają mi się sukienki z tej strony https://splendear.com/ – modnie i też oryginalnie, fajny mają wybór.;) a Wy co myślicie o ich ofercie?
#2017-01-04 04:26:45 

Mantra

Użytkownik

Nie lubię nosić sukienek, wolę spodnie, ewentualnie spódnice. Ale też mają ciekawe propozycje. Lubię ubrania Guess i Hilfiger też ma styl, który mi się podoba… Myślicie, że do spódnicy wzorowanej na czarną skórę pasuje łososiowy, szeroki sweter? Czy to nie poszerza? Król spódnicy klasyczny, nie ołówkowy.
#2017-01-04 05:29:12 

Orka

Użytkownik

zależy od Twojej figury, ale te kolory na pewno bardzo do siebie pasują. Jeśli jesteś szczupła to powinno wyglądać fantastycznie, bo jak chuda osoba do szerokiego swetra założy na przykład rurki to jej się trochę zaburzają proporcje ciała, a spódnica ładnie je wyrównuje.;)
#2017-01-04 06:30:08 

Zeta

Użytkownik

Fajny sklep i widzę, że mają zniżki, to mi się podoba.;) Zawsze jak kupuję rzeczy dla siebie to przy okazji szukam czegoś dla swojego męża, więc to dobrze, że mają też męski dział. Wiecie, ja sobie chyba zamówię jeansy i botki, a dla niego wezmę bluzę hilfigera. Co sądzicie o jeansach?:)
#2017-01-04 08:20:49 

Ogrzyca

Użytkownik

jeansy są bardzo wygodne i łatwo je dopasować do różnych stylizacji. Poza tym chyba pasują mi do niebieskich oczu.:D
#2017-01-04 09:03:31 

Orka

Użytkownik

właśnie, pasują do różnych stylizacji… a z wysokimi butami można osiągnąć naprawdę fajny efekt.;) ale ja sobie ostatnio kupiłam jeans w innej formie, sukience właśnie. Wygląda jeszcze lepiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015