#2017-01-13 01:29:25 

Kosiarz

Użytkownik

Czy w internetowych biurach tłumaczeń podejmują się tłumaczenia akt sądowych. Konkretnie chodzi mi o orzeczenie z niemieckiego sądu.
#2017-01-13 04:08:29 

Amerykanka

Użytkownik

To zależy. Część biur tłumaczeń specjalistycznych ma umowy z tłumaczami przysięgłymi i takie tłumaczenie na pewno możesz im zlecić. Możesz sobie sprawdzić chociażby ofertę tego biura http://tlumaczenia-langea.pl/. Oni zajmują się tłumaczeniem praktycznie wszystkiego, także raczej nie powinno być problemu z tłumaczeniem dokumentów sądowych, zwłaszcza z niemieckiego na polski. W Polsce nie ma problemu ze znalezieniem tłumaczy biegle władających tym językiem. Problem mógłby się pojawić przy języku chińskim :)

#2017-01-13 05:57:21 

Pracowita

Użytkownik

Tak jak napisala kolezanka wyzej, to zalezy na jakie biuro tłumaczen specjalistycznych trafisz. Ogolnie lepiej korzystac z usług wiekszych podmiotow, bo one gwarantuja wysoka jakosc tlumaczenia no i szybki czas realizacji tłumaczen.
#2017-01-13 08:55:23 

Kosiarz

Użytkownik

No tak, mam tego świadomość:) Kwestia tylko ceny, bo wiadomo, że każdy chce żeby tłumaczenie jak najmniej kosztowało, ja też:) ale dzięki za linka do tego biura, na pewno ich sprawdzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015