#2017-01-16 03:01:22 

Ogrzyca

Użytkownik

Wiem, że rozpiętość cen w różnych aptekach jest bardzo duża a szukam takiej w której dostanę przede wszystkim tańsze dermokosmetyki. Innymi tańszymi produktami jak na przykład leki przeciwbólowe też oczywiście nie pogardzę ale zależy mi zwłaszcza na dermokosmetykach bo z powodu mojej wymagającej skóry mogę używać tylko środków aptecznych a pewnie orientujecie się jaka jest ich cena… może mi ktoś polecić jakąś aptekę?
#2017-01-16 03:55:19 

Orka

Użytkownik

To może kupuj online?
#2017-01-16 06:02:22 

Ogrzyca

Użytkownik

Nie jest to dla mnie szczególnie wygodne, wolałabym stacjonarną aptekę, zwłaszcza że kupuję też sporo leków dermatologicznych przepisywanych na recepty. Więc po prostu apteka stacjonarna jest dla mnie wygodniejsza
#2017-01-16 07:38:25 

Orka

Użytkownik

Ok, rozumiem. Zaproponowałam to bo po prostu online jest zwykle dużo taniej niż w aptekach stacjonarnych, zwłaszcza jeśli chodzi o kosmetyki i tego typu produkty
#2017-01-16 07:57:00 

Mantra

Użytkownik

Ale przecież niektóre sieci aptek działają i online i stacjonarnie. Pewnie masz u siebie bardzo różne apteki Lębork nie jest chyba bardzo mały z tego co kojarzę, znalazłam na przykład taką: http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,lebork,35. Mają całkiem szeroką ofertę jeśli chodzi o różne środki, także online. Apteki internetowe są właśnie ciekawe ze względu na duży wybór produktów i kosmetyków, tym bardziej, że wchodzą w ich skład dermokosmetyki apteczne, jak i popularnych firm. Ja sama często zasięgam informacji wlasnie w takich aptekach i porównuję sobie składy.
#2017-01-16 10:10:26 

Ogrzyca

Użytkownik

Faktycznie, jak to napisałaś to przypomniało mi się że słyszałam o tych Aptekach Gemini że mają dosyć spore wyposażenie. Dzięki że mi o tym przypomniałaś i za link, zaraz popatrzę sobie online, a w najbliższym czasie wybiorę się stacjonarnie :) Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015