#2017-01-25 00:11:30 

DarekMarek

Użytkownik

Witam. Prowadzę własną działalność, a mianowicie zajmuję się produkcją dużej ilości zboża. Z tego powodu postanowiłem wybudować halę stalową, w której mógłbym przechowywać zebrane zboże. Nie mam jednak pojęcia, do kogo zwrócić się w tej sprawie. Czy ktoś zna jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się wykonywaniem takich realizacji?
#2017-01-25 00:36:52 

JaMamTo

Użytkownik

Jakiś czas temu miałem podobny problem. Szukałem firmy, która zajęła by się budową nowego, solidnego kurnika dla mojej fermy. Natrafiłem wtedy na prawdziwych fachowców. W swojej ofercie mają oni także budowę hal na zboże, dlatego myślę, że ich oferta może Cię zainteresować: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/magazynowe-hale-rolnicze/. Ja jestem zadowolony z ich usług!
#2017-01-25 02:45:42 

Ogrzyca

Użytkownik

Z moim mężem również budowaliśmy halę rolniczą. Wybraliśmy usługi firmy, która naprawdę świetnie wywiązała się z powierzonego zadania. Z czystym sumieniem mogę polecić SOLIDHALE.pl. Ludzie, którzy tam pracują są bardzo terminowi i znają się na rzeczy :)
#2017-01-25 03:10:26 

Kosiarz

Użytkownik

Również budowałem jakiś już czas temu halę stalową na zboże. Firmę, o której już tutaj wspomniano znalazłem w Internecie. Jestem pod wrażeniem ich pracy. Warto wybrać ich usługi - ceny są bardzo atrakcyjne, a jakość pracy doskonała.
#2017-01-25 05:40:59 

45Front46

Użytkownik

Jeśli chodzi o hale rolnicze, to podobnie jak poprzednicy korzystałem z usług firmy Solid. Ich realizacja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Wysoka jakoś i dobra cena sprawiają, że warto na nich stawiać.
#2017-01-25 07:07:30 

Geniuś

Użytkownik

Zajmuję się chowem trzody chlewnej. W związku z tym, również potrzebowałem solidnej, stalowej hali dla zwierząt. Postanowiłem zaufać firmie, którą polecił mi znajomy - również zajmujący się rolnictwem. Solid - do o tej firmie piszę, bardzo dobrze wykonał swoją pracę. Hala, którą postawili jest bardzo przestronna i funkcjonalna. Szczerze polecam ich usługi.
#2017-01-25 08:40:07 

DarekMarek

Użytkownik

Bardzo dziękuję za porady! Z pewnością skontaktuję się ze wspomnianą firmą. Widzę, że ich oferta wygląda obiecująco. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015