#2017-02-06 00:38:15 

Pracowita

Użytkownik

Witajcie! Zdecydowaliśmy ostatnio z moim ukochanym, że w naszej sypialni przyda się większa szafa - bynajmniej nie po to, żeby ukrywać w niej kochanków lub kochanki ;). Nie zamierzamy jednak marnować czasu na jeżdżenie po sklepach. Dlatego prosiłabym, aby ktoś polecił jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę.
#2017-02-06 01:28:36 

Stonoga

Użytkownik

Ja tam nie odważyłabym się kupić mebli przez internet. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co ci przywiozą.
#2017-02-06 02:07:25 

Amerykanka

Użytkownik

Wybacz, ale to bzdury. Wszystko możesz przecież sprawdzić, no i prawo jest po Twojej stronie. Ja właśnie też nie przepadam za sklepami meblami. Głównie dlatego, że jak widzę te wszystkie rzeczy, to nie potrafię się zdecydować. ;)
#2017-02-06 02:29:55 

SauronX

Użytkownik

Jestem przekonany, że Wasza wymarzona szafa sypialniana jest w najlepszym sklepie meblowym ze sprzedażą internetową: http://meblex-rawicz.pl/category/szafy. Przede wszystkim oferują ogromny wybór, a po drugie współpracują z najlepszymi polskimi producentami. Jeśli chodzi zaś o dostawę, to wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz. Ale na pewno przywiozą Ci mebel w idealnym stanie.
#2017-02-06 04:48:47 

Amerykanka

Użytkownik

Wooow. Jest na czym oko zawiesić!
#2017-02-06 07:17:10 

Zeta

Użytkownik

No tak. Meblex-Rawicz to specjaliści. Moja szafa sypialniana przyjechała właśnie od nich. Podobało mi się to, że dostawcy wszystko obejrzeli i nawet udzielili mi kilku wskazówek dotyczących używania i konserwacji mebla. Gdybym miała kupować szafę jeszcze raz, na pewno wybrałabym ich sklep.
#2017-02-06 08:30:09 

Pracowita

Użytkownik

Muszę przyznać, że jest w czym wybierać. I właśnie to oraz szybka i bezproblemowa dostawa to dla mnie najważniejsze argumenty. No i muszę przyznać, że wszystkie meble wyglądają bardzo solidnie. Zobaczymy, co będzie, jak już do mnie trafią. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015