#2017-02-22 22:20:56 

Amerykanka

Użytkownik

Elo kochani! Mechanik mi powiedział, że mam totalnie zjechaną tylną belkę i że on się nie podejmie takich robót, a też nie chce ściągać specjalnie zzagranicy części, bo mówi że to drogo. Więc ja mam pytanie, gdzie to zrobię w naszym mieście najtaniej?
#2017-02-23 00:25:15 

Kosiarz

Użytkownik

a to się w ogóle da się to zrobić tanio? :P Bo z tego co wiem, to nydy rydy.
#2017-02-23 02:57:36 

Wiosenka

Użytkownik

Oczywiście że się da to zrobić względnie niedrogo :) W Warszawie wymianę tylnej belki w rozsądnych cenah oferuje doskonały serwis, który jest na ulicy Muszkieterów. Wejdź sobie na stronę http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/, tam masz opisaną ofertę tego warsztatu. Przede wszystkim jednak muszę też pochwalić postawę Twojego mechanika, bo niektórzy to próbują zedrzeć z człowieka za naprawę, albo wymianę. A często partaczą robotę. W tym serwisie na szczęście jest inaczej.

#2017-02-23 05:50:50 

Amerykanka

Użytkownik

Inaczej tzn jak?
#2017-02-23 06:19:58 

Wiosenka

Użytkownik

Zacznijmy od tego, że mają specjalny sprzęt do rozbierania i piaskowania tylnej belki, dzięki czemu nie niszczą konstrukcji, a nawet pozbywają się korozji. Druga rzecz to taka, że mają magazyn z częściami, więc nie muszą już niczego ściągać, tylko jest gotowe na miejscu.
#2017-02-23 07:43:59 

Geniuś

Użytkownik

Ciężko się z koleżanką nie zgodzić, że Serwis Aut Francuskich posiada niezbędne umiejętności i narzędzia do naprawy i wymiany tylnych belek. Jak gadałem też z tymi mechanikami, to oni też często jeżdża na jakieś doszkalania, więc cały cza się rozwijają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015