#2017-08-07 22:16:32 

Stonoga

Użytkownik

Cześć. Chciałabym uzyskac profesjonalną pomoc w opracowaniu mojej pracy licencjackiej z zarządzania. Mam już temat, wstępną koncepcję i plan pracy, opracowałam też bibliografię, natomiast nie wiem, czy dam radę wyrobić się z napisaniem pracy przed końcem semestru. Gdzie znajde pomoc w tej sprawie?
#2017-08-07 22:43:14 

Kosiarz

Użytkownik

Sądzę, że rzetelną pomoc w napisaniu pracy licencjackiej z zarządzania uzyskasz od redaktorów sprawdzonego portalu, który oferuje pisanie wysokiej jakości prac licencjackich i magisterskich z róznych dziedzin. O interesującej Cię ofercie przeczytasz pod adresem internetowym http://twojredaktor.pl/praca-licencjacka-zarzadzanie. Portal prowadzi współprace z klientami na indywidualnie okreslanych warunkach.
#2017-08-08 01:12:13 

45Front46

Użytkownik

Ja także polecam specjalistów z tego portalu. Mają oni jasno okreslone warunki współpracy, dotrzymują terminów i są w stałym kontakcie z klientem. Poza tym zapewniają bezpieczeństwo danych swoich zleceniodawców oraz bezpieczeństwo płatności.
#2017-08-08 02:31:23 

Stonoga

Użytkownik

A właśnie, jeśli chodzi o płatności, to jak przedstawiają się proponowane tam stawki i czy trzeba zapłacić z góry za całe zlecenie?
#2017-08-08 04:57:40 

45Front46

Użytkownik

Ceny są tam ustalane indywidualnie głównie na podstawie długości pracy. Nie są to wygórowane stawki, więc nie obciążają zbytnio skromnego zazwyczaj budżetu studenta. Płatność można rozłożyć na raty. Na początku płaci się z góry za pierwszą część zlecenia.
#2017-08-08 06:18:40 

Stonoga

Użytkownik

Rozumiem. A Wy korzystaliscie z oferty tego portalu? Jeśli tak, to jakich zagadnien dotyczyły Wasze prace?
#2017-08-08 07:16:43 

Kosiarz

Użytkownik

Ja korzystałem z pomocy tego portalu podczas pisania pracy magisterskiej z zarządzania. Temat moje pracy dotyczył zarządzania personelem i systemu ocen pracowników. Miałem już co nieco napisane na temat motywowania pracowników do pracy oraz ich oceny, a redaktor z tego portalu rozwinął moje myśli w interesujący sposób. Zwrócił również uwage na różne kwestie formalne dotyczące np. akapitów, przypisów, nagłówków itp. Na wymogi formalne promotor i recenzenci zawsze zwracają dużą uwagę.
#2017-08-08 09:57:32 

45Front46

Użytkownik

Ja miałem do napisania pracę licencjacką z zarządzania dotyczącą roli szkolenia we współczesnym świecie. Napisałem mniej więcej połowę pracy i nie wiedziałem co dalej pisać. Redaktorowi z portalu zleciłem więc napisanie kolejnych rozdziałów i zakończenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015